- News & Info

Happy B-Day Ginger Queen!

8. října 2013 v 20:00 | © dixie.

Naše úžasná, překrásná a talentovaná Holland, už oslavila 27 let! Přeju jí samozřejmě všechno
nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, úspěchů a lásky a aby byla pořád tak skvělá jak je ♥.
Doufám, že uspořádala nějakou pořádnou party a svůj den si užila! :D
HOLLAND, WE LUV U!

Holland will attend Rogue Event’s Wolfsbane 2 Con

27. září 2013 v 22:26 | © dixie.

Objevila se zpráva od společnosti Rogue Event, že Holland bude prvním hostem na 'Wolf Bane Con-u 2'. Jsem moc ráda, že ji tam uvidíme, je to vlastně podobná akce jak Bloody Night Con u TVD. Fanoušci se budou ptát na otázky a herci z Teen Wolf je budou odpovídat u jednotlivých panelů. Obvykle je u toho spoustu srandy a vysmátí budete i když se budete dívat na videa :D. Zatím se neobjevila informace, kde se 'WB Con 2' bude pořádat, ale určitě to brzo zjistíme. Mimochodem prvního WB Conu se zúčastnili například Tyler Hoechlin (Derek), JR Bourne (Chris Argent), Mellissa Ponzio (Mellissa McCall) a další.

Holland Roden B-Day Project

12. září 2013 v 20:02 | © dixie.

Jak už někteří z vás možná vědí, Holland bude mít 7.října 27 let! Hádali by jste jí to?! No já teda rozhodně ne! :D Každopádně je to tak, i když na ten věk Holland vůbec nevypadá. Jedna z nejlepších fanstránek o Holland pořádá narozeninový projekt a můžete se do něho zapojit i VY! Je to úplně jednoduché, stačí Holland napsat nějaké přání na níže uvedenou webovou stránku a web HollandRoden.US tím odkazem pak bude spamovat Holland :D. Sama nevím jaké mají plány, ale jde o to, aby Holl viděla, kolik lidem na ní záleží a kolik má fans. Stačí klidně napsat jenom Happy Birthday, je to na vás :) Já už svoje přání napsala (to které začíná Happy Birthday Holland! I wish you all the best- health, happiness and tons of love!! Thank you for being our inspiration and for your never ending smile... atd.- prostě přání číslo 25 :D) Myslím, že to mají skvěle vymyšlené, je to jednoduché a vlastně vám to zabere pár minut. :) Takže je to na vás. (Holland vám určitě bude vděčná :D)

SUBMIT YOUR B-DAY WISH FOR HOLLAND

♦ BIOGRAPHY

18. července 2013 v 19:36 | © dixie.
♦ Jméno: Holland Roden
♦ Věk: 26
♦ Výška: 159 cm
♦ Barva očí: oříškově hnědá
♦ Barva vlasů: zrzavá

Holland Roden je americká herečka, narozená 7. října 1986 v Dallasu, Texas. Holland byla vždy vzornou studentkou, věnovala sa vědě, a to ji přivedlo do Los Angeles. Kvůli pracovnímu vytížení musela obor věd opustit a vyměnila ho za obor "women studies" (ženská studia). Studium ji uchvátila a později dostala i vysokoškolský diplom.

V šesti letech byla fascinovaná britskou královnou a bavila se tak, že ji doma napodobovala. Lásku k vystupování získala na divadelních táborech a na hodinách herectví. Její herecká kariéra začala kolem roku 2007 s filmem ''12 Miles of Bad Road''. Později si střihla menší role v seriálech ''Ztraceni'', ''Kriminálka Las Vegas'', ''Odložené případy'' nebo ''Tráva''.

V roce 2011 byla obsazena do jedné z hlavních rolí dlouho očekávaného seriálu z produkce MTV "Teen Wolf". Seriál je založený na stejnojmenné komedii od Michaela J. Foxe z roku 1985. Holland hraje Lydiu Martin, populární studentku s vysokým IQ.

Volný čas tráví ve světě hudby. Ráda vyhledává nové nezávislé umělce anebo poslouchá své oblíbence, kterými jsou Ingrid Michaelson, Josh Rouse, Cat Stevens, Mumford & Sons a Crash Kings.

♦ NAME MEANING

3. července 2013 v 21:58 | © dixie.


H - přívětivá

O - otevřená

L - perfekcionistka

L - krásně se usmívající

A - přátelská

N - přirozená

D - povzbudivá

 
 

Reklama